O firmie

Ecomyjnia Błysk to profesjonalna a przede wszystkim mobilna myjnia parowa, która wykorzystuje w pracy ekologiczną oraz niezwykle skuteczną technologię mycia suchą parą. Technologia ta nie generuje żadnych ścieków. Ecomyjnia Błysk swoje usługi świadczy przy użyciu nowoczesnych urządzeń oraz kosmetyków marki Detailking.

Wykorzystujemy w myciu karoserii samochodowej ekologiczną i niezwykle skuteczną technologię mycia suchą parą pod ciśnieniem

Dzięki najnowocześniejszym urządzeniom odciągającym całą wilgoć, tapicerki samochodowe i meblowe pierzemy technologią szybkoschnącą.

Samochody oraz wszelkie zabiegi związane z ich kosmetyką to nasza pasja od lat. Dzięki doświadczeniu, profesjonalnej obsłudze klienta oraz dbałości o najwyższą jakość świadczonych usług nasza firma stale poszerza liczne grono zadowolonych klientów.

Innowacyjność, ciągłe poszukiwanie optymalnych rozwiązań oraz polityka aktywnego rozwoju zaowocowały powstaniem marki Ecomyjnia, która od 2009 roku rozwija na polskim rynku sieć parowych, stacjonarnych myjni samochodowych oraz jednostek mobilnych świadczących usługi z dojazdem do klienta. Jesteśmy również wyłącznym importerem wytwornic pary włoskiej firmy Menikini na terenie Europy środkowo-wschodniej a naszą ofertę dopełniają profesjonalne i przemysłowe odkurzacze, ozonatory, kosmetyki samochodowe oraz środki chemiczne.

Wykorzystanie szerokiej bazy sprzętowej oraz liczne zapytania naszych klientów pozwoliły nam w 2010 roku zerwać z etykietą firmy stricte motoryzacyjnej i zająć się rozwinięciem naszej oferty o szeroko pojęte usługi sprzątające. Od tamtego czasu, odpowiadając na potrzeby klientów oraz dynamikę rynku, na bieżąco wprowadzamy w tym zakresie kolejne nowości. Dzisiaj zajmujemy się już nie tylko auto kosmetyką i sprzątaniem, ale również specjalistycznymi pracami w zakresie ozonowania i dezynfekcji, czyszczenia w różnorodnych sektorach przemysłu, gastronomii, hotelarstwa czy ochrony zdrowia.

Grono klientów, których obsługujemy w ramach naszej działalności to zarówno osoby indywidualne, niewielkie firmy jak również duże korporacje i instytucje, które zaufały naszemu doświadczeniu i możliwościom.

Naszą przewagę nad konkurencją zawdzięczamy wykorzystaniu metody czyszczenia i dezynfekcji suchą parą, wykwalifikowanej kadrze oraz ciągłemu rozwojowi i jednoczesnemu wprowadzaniu nowych rozwiązać technologicznych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z ofertą oraz skorzystania z naszych usług.

Zainteresowała Państwa nasza oferta?

Zapraszamy do kontaktu poprzez dane kontaktowe poniżej lub za pomocą formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Opinie naszych klientów

Polecam usługi tej firmy. Kanapa i dywan wyglądają jak nowe 😁 Dziękuję jeszcze raz 😉
Polecam 👍 Mój dywan (który upatrzył sobie mój piesio 🐕) Odzyskał kolor👍 Znów wygląda jak nowy🤗

Kontakt

Dane Adresowe

43-200 Pszczyna

ul. Stanisława Lema 1

Dane kontaktowe

Śledź nas